Tłumaczenia przysięgłe Poznań – Blog

Blog mój traktuje o tłumaczeniach i pracy tłumacza

Na temat komentarzy do tłumacz poznań

Muszę się z Państwem podzielić informacją, że nasza strona tlumaczpoznan.blog.org.pl jest dość wysoko oceniana przez wielu internetowych szperaczy i stałą się popularna – przede wszystkim wśród spamujących robotów. Główne działanie dzisiejszego dnia polegało na usunięciu komentarzy w formie spamu. Ponad 8800 wpisów niby-komentarzy.  Dziękujemy za docenienie, że link z naszej strony da wam moc 🙂  Niestety te tysiące są już przeszłością.

ach te komentarze
Co ciekawe, około połowy wpisów – zapewne nie pisanych ludzką ręką lecz przez roboty – była rosyjskojęzyczna lub po ukraińsku. Co to znaczy? Coraz większy segment rynku natrętnych reklam skierowanych jest do klientów z obszaru byłego Związku Radzieckiego.

Jeśli na waszych stronach również zagości dużo komentarzy  typu „bądź zdrowy” „spójrz na te dziewczyny z Rosji” to usuwajcie je!

Nawet niezatwierdzone komentarze mogą być w jakiś sposób widoczne w internecie, jako linki z Waszych stron!

Okazuje się, że jest to robione celowo,  i że niezatwierdzone komentarze też szkodzą naszej stronie. Obu było ich zdecydowanie mniej, bo zabierają czas na pisanie o tłumaczeniach.

PS: Nie komentujcie proszę, tego wpisu. Aby zniechęcić spamerów chwilowo wyłączam możliwość skomentowania. Wybaczcie, dla dobra ludzkości.